Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Piet Kaal wint de 2e herfst-cup

terug naar overzicht

Zaterdag, 20 oktober 2018

Zaterdag 20 oktober werd de 2e herfst-cup wedstrijd gevist in de Oude IJssel bij het viaduct te Doesburg. 1 man liet verstek gaan en 12 man stonden klaar voor de wedstrijd. Maar eerst werd er verloot, en ging voor de 2e keer op rij de rookworst naar Wehl waar het wederom echt weer was voor stamppot. Het water lag er strak bij en geen enkele stroming wat al geen goed gevoel op riep bij de deelnemers. Maar de stekken werden opgebouwd en de vaste stokken waren favoriet. Om 12.00.u.werd de wedstrijd aan geblazen en konden de deel nemers zich verheugen op een hopelijk leuke wedstrijd, maar zoals gezegd de voortekenen waren niet goed. Piet en Ben hadden allebei een kop plek geloot en hoopte daarmee hun voordeel te doen. Maar al gauw bleek dat het een taaie wedstrijd zou worden die hoofdzakelijk zou bestaan uit grondels zij het ook met dit soort mondjes maat. Piet en Eef gingen gelijk op met het vangen van grondels met dien verstande dat Piet een baars ving wat heel leuk was voor het gewicht. Edwin kwam al gauw bij de mannen langs en als die begint te lopen zegt dat ook genoeg, geen vis nog voor Edwin.en zijn paar naaste buren idem dito. De tekenen kwamen dus uit het zou een zware middag worden, Toon had eerst vanmorgen een wedstrijd gevist bij H.V. Doesburg bij de voormalige gemeente werf, en had daar een leuk aantal grondels gevangen, maar op zijn stek bij ons waren ze op, Gerrit ving de eerste 2 uur niks daarna kwamen bij hem ook wat grondels, terwijl Adrie ze niet aan de praat kreeg. Ook Chris had vanmiddag moeite om aan de vis te komen, wat wij niet van hem gewend zijn, evenals Bennie die nu wel zijn dobbertje zag zakken met wart grondels. Tot onze verrassing kwam Appie nog even bij de mannen langs om te kijken hoe het ging.met de vangst. Hij werd er niet vrolijk van!! Gelukkig gaat het met zijn gezondheid de goede kant op en hopelijk is hij de volgende editie van de wintercup er weer bij! Bij Eef en Piet was het gebeurd en allebei zagen geen beet meer. Ben op de andere kop-plaats had ook moeite om zijn leefnet iets gevuld te krijgen, maar Tonnie Werkman zou Tonnie niet zijn als hij vlak voor het einde niet iets ving, en wel nu een baars wat hem redde in de punten want voor die baars had hij nog niks gezien. Zo bleef het voor de mannen sprokkelen voor de punten, maar Piet vond het om 15.00.u. genoeg en blies de wedstrijd af waar niemand rouwig om was. Bennie en Piet gingen hierna de balans opmaken met een speciale grondel-weegschaal die de vangsten nauwkeurig registreert, en hieruit bleek dat Piet winnaar werd met 430 gr. Eef 2e met 210 gr. en Good old Harry maakte aanspraak op de 3e plek met 140 gr. Al met al een zeer teleurstellende wedstrijd met magere vangsten. Maar er komen nog 5 wedstrijden en hopelijk gaat het dan iets beter.  Voor de uitslag en tussenstand verwijzen wij U naar de wintercup.   Volgende wedstrijden 27 okt./3 nov/10 nov./17 nov./ 24 nov.