Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Piet Kaal wint de 3e winter-cup wedstrijd

terug naar overzicht

Zaterdag, 27 oktober 2018

Zaterdag 27 oktober werd de 3e wintercup wedstrijd gevist op het vaste traject in de Oude IJssel bij het viaduct te Doesburg, het voltallig vis peleton stond om 11.15.u. aangetreden voor de loting van de steknummers en de rookworst, en Eef had als extraatje een doos eieren in de verloting in gebracht, twee mensen vielen al in de prijzen voordat de hengels al uit gepakt waren. De hengels, wat moeten wij daarvan nog zeggen. Hoe moest je vandaag vissen, kort, lang, of toch met de feeder? Wie het van tevoren wist mocht het zeggen, maar niemand kon het verlossende woord zeggen, dus deed iedereen wat volgens hem de beste manier was om de vis in het leefnet te krijgen, dat resulteerde van feeder, vaste stok met korfje, 11.5. mtr, , 3 of 4 deeltjes. Piet had al snel de juiste keuze gemaakt en begon met grondels te vangen met 4 deeltjes, en hoopte ook op een baars met een piertje. Chris had ze ook al snel te pakken, en Eef op kop pakte in het begin ook wat grondels. Gewoonte getrouw ging Edwin de ronde langs de deelnemers maken en dan weten wij wel hoe laat het is, niet best. Toon was ook overgeschakeld op de feeder en pakte een grondel, terwijl Gerrit Wensink die begon met de feeder al snel op de vaste stok overschakelde, maar helaas het bracht hem geen vis. Bij Chris stagneerde de vangst, en Piet had sucses met zijn piertjes(met dank aan Appie) en had in een korte tijd 2 baarzen. Ook Tonnie die op kop zat ging ook zijn ronde doen, wat ook niet best was, temeer daar hij gisteren onder het viaduct zat en een goeie 20 grondels ving.Gerrit Evers kwam laat op gang, evenals Bennie, zij vingen het laatste half uur nog wat grondels en sprokkelde zo de punten bij elkaar.Ben Hunting klaagde over het lage water wat hem maar geen vis bracht, en Jaap ving zo stilletjes een aantal grondels op dezelfde plek als vorige week. Kortom het was gewoon een hele slechte wedstrijd waarin door 13 deelnemers slechts 710 gr. vis (lees grondels ) werd gevangen. Heel gauw vergeten dus!. Toen de wedstrijd om 15.00.u. werd afgeblazen togen Bennie en Piet met de grondel weegschaal langs de deelnemers en maakte de balans op, die er als volgt uit zag !e plaats Piet met 300 gr. op plek 2 (daar is ie dan toch) Chris met 120 gr. en de nestor van de mannen Jaap legde beslag op de 3e plaats met 100 gr. Volgende week zaterdag 3 november gaan wij het weer proberen en hopelijk met een iets beter resultaat, op het zelfde traject. Voor de uitslag en tussenstand verwijzen wij U naar de wintercup