Piet Kaal kampioen wintercup competitie 2018

terug naar overzicht

Zaterdag, 1 december 2018

De wintercup competitie, of liever gezegd de herfst competitie, zit er weer op. Zaterdag 1 dec. was de prijsuitreiking in het clubgebouw, onder het genot van een drankje en de altijd veel geprezen bal gehakt. Piet memoreerde in het kort de verlopen wedstrijden en wij waren het allen er over eens dat dit een hele slechte, wat de vangsten betrof, competitie was. De oorzaak? Wie het weet mag het zeggen, al liggen er natuurlijk wel wat dingen voor de hand zoals b.v. de droogte dus geen stroming, het roofvis bestand, met name de meerval.In ieder geval een heel teleurstellende competitie. De gezelligheid was er zaterdag niet minder om, en om 12.00.u. maakte Piet de stand van de competitie bekend en werden de deelnemers verblijd met een vlees pakket. Kampioen werd Piet Kaal met  125 punten, op de 2e plaats Eef Haandrikman met 121 punten en 3e werd Chris Hofman met 121 punten. 1e gewicht: Piet 2.380 gr. 2e Eef met 1.040 gr. en Ben H. werd 3e met 900 gr.  Herman Huisken zorgde voor de inwendige mens, waarvoor hij bedankt werd met een rookworst, en Harry Wesselink was deze keer onze fotograaf en legde het gebeuren vast op de gevoelige plaat waarvoor ook onze dank! De hele fotoreportage kunt U vinden op de site van de Karper met de einduitslag. 
De fotograaf heeft van de prijsuitreiking nog de nodige plaatjes gemaakt, deze zijn hier te bewonderen.