Jaap Draaijer wint de 7e 55+ wedstrijd

terug naar overzicht

Dinsdag, 14 augustus 2018

Dinsdag 14 augustus kon er eindelijk weer in wedstrijd verband gevist worden op de kribben bij Stockhorst in de Oude IJssel. Door de hitte werden 2 wedstrijden afgelast en vandaag stonden 13 man klaar om de krachten onderling met elkaar te meten in de 55+ competitie. Na de loting en verdeling van de gelukkige die wegen mochten, zochten de deelnemers hun plek op en begon de voorbereiding. De vaste stok was favoriet al dan niet op lengte of een paar deeltjes, of met de voerkorf.Meteen werden er al voorntjes en baarzen gevangen, maar ook nu weer hadden die verrekte grondels bij de meeste weer de overhand. Een sterke westen wind die dwars over het water stond maakte het er ook niet gemakkelijker op. Alleen Harry Brunt nam even de benen om te kijken en te horen hoe het bij sommigen verging met de vangst, maar de meeste bleven zitten veel te blij dat ze weer konden vissen en niks wilde missen van hun dobber die soms ineens vreemde capriolen uit zou ging halen, stel je voor je zal maar een platte missen!! Wie geen platte miste is de nestor van dit selecte gezelschap Jaap Draaijer, 5 minuten voor het einde haakte hij een platte van 2.5 kg en wist hem met enige moeite, mooi in zijn leefnet te krijgen. Klasse Jaap!! Om 15.00.u werd de wedstrijd afgeblazen en konden Dick en Frits aan het wegen gaan bij de deelnemers. De winnaar van vandaag en dat mag geen verrassing wezen Good old Jaap met een totaal gewicht van 3.700 gr. want hij had ook nog een mooi aantal voorntjes en baarsjes. op de 2e plaats deed Bennie met 1.950 gr. wat er van hem verwacht werd, en André legde met 1.400 gr .beslag op de 3e plaats. Voor de uitslag en tussenstand verwijzen wij U naar de 55+ wedstrijden